EVI DE JEAN    

“overleven”

Provinciaal Domein Dommelhof

Zaterdag 1 december 2007

Voorprogramma 20 u - Concert 20 u 30

Evi de Jean een grote madame |Foto 003| Evi de Jean een grote madame |Foto 001|
Evi de Jean een grote madame |Foto 004| Evi de Jean een grote madame |Foto 002|

kleurrijk verslag klik op foto's

Evi de Jean brengt met ‘overleven' een mooi en warm verhaal over leven(s) vanuit verschillende invalshoeken en doet dat op een erg ‘vrouwelijke' manier. Ze vertet , zingt, swingt en danst dat het een lust is. Als actrice en zangeres imponeert Evi in ‘Overleven', een ijzersterk en verfrissend autobiografisch soloprogramma vol gevoel.

Ze dompelt daarbij zichzelf en haar publiek onder in naar het leven getekende scènes die hilarisch, ontroerend, confronterend, aangrijpend en bovenal zo herkenbaar zijn.

Piano en viool ondersteunen haar warme stem in de nieuwe, Nederlandstalige chansons, vol krachtige, rijke teksten en pakkende melodieën die door het programma verweven zitten.

Een bijzonder vormgegeven, verrassend en intens gevoelige voorstelling van een jong talent…de opvolgster van Jasperina De Jong?

Na een tournee door Nederland langs meer dan 30 theaters nu voor het eerst in ons land met een unieke voorstelling in de zwarte doos … niet te missen!

www.evidejean.com