NO ANGRY YOUNG MAN
Provinciaal Domein Dommelhof
zaterdag 29 JANUARI 2011
ZWARTEDOOSONDERSTEBOVEN
http://www.myspace.com/noangryyoungman
![]() |
FOTOGRAFIE ADDY VAN ESCH |
![]() |
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
|
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
No Angry Young Man is een Belgische groep . Meestal is het een trio van cello , piano en gitaar , gevormd rond frontman Jeroen Van Ham . De groep treedt echter voor de Zwarte Doos op als sextet in de volgende samenstelling Jeroen Van Ham - Lead vocal - acoustic & electric guitar. Johan Loeckx - Keyboard, Grand piano, Claps & backing vocal Pieter Hulst - Cello , piano, percussion & backing vocal Winne Spooren - Percussion & brushes Peter Van Driessche - Hobo on Generation Failure François Laurent – Clarinet on Beautiful Fool De naam No Angry Young Man is afkomstig van een uitspraak die Bob Dylan deed in 1969: "I don't want to protest any more. I never said I'm an Angry Young Man" . No Angry Young Man is een bijzondere combinatie met bijzondere mensen en een avontuurlijke bezetting aan instrumenten.
In combinatie met de pittige 3-stemmige zang creëert No Angry Young Man hiermee een heel eigen sound. Eigen songs, onconventioneel, maar altijd toegankelijk. U hoort hedendaagse pop en klassiek, folk, jazz en swing. No Angry Young Man kiest resoluut voor akoestische instrumenten. No Angry Young Man brengt een show met steeds het publiek voor ogen : ze willen de mensen ontroeren met hun mooie muziek, zorgvuldig gekozen bindteksten, sfeervolle belichting. Een spannend en verrassend programma: soms intiem, dan weer heerlijk swingend, steeds met de nodige ambiance. Tijdloos, met veel improvisaties maar ook met een ouderwetse warmte! Ook voor het album NO ANGRY YOUNG MAN ging de groep voor topkwaliteit.
“ Bij Stukafest kan je helaas alleen maar drie bijzondere kamerconcerten meepakken maar misschien is dit aantal ook precies goed. Bij het afscheid van zowel No Angry Young Man als het laatste kamerconcert van de avond somde de frontman van de band op uitstekende wijze de essentie van de avond op: “Jullie waren een zeer fijn publiek.”
En dat zal het in Neerpelt op 29/01/2011 ook worden!
|